POLSKA
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Ochrona przeciwprzepięciowa
 
Ograniczniki przepięć B+C 25kA/biegun
Ograniczniki przepięć B+C 12,5kA/biegun
Ograniczniki przepięć tupu 2 (klasy C)
Ograniczniki przepięć typu 3 (klasy D)
Listwy zasilające z ochroną przeciwprzepięciową

 Strona główna Oferta Ochrona przeciwprzepięciowa Listwy zasilające z ochroną przeciwprzepięciową 

<< POWRÓT

Gniazda i listwy zasilające Eaton Protection Box


Seria gniazd i listew zasilających Eaton Protection Box przeznaczona jest do ochrony szczególnie wrażliwego sprzętu elektronicznego przed oddziaływaniem przepięć, które mogą doprowadzić do jego uszkodzenia. Typowe zastosowanie listew z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym serii Protection Box obejmuje ochronę takich urządzeń jak:
  • komputery, urządzenia peryferyjne i sprzęt multimedialny
  • telewizory oraz sprzęt wideo i Hi-Fi
  • modemy szerokopasmowe (Internet i TV)
  • telefonia IP
  • artykuły gospodarstwa domowego itd.
Duża różnorodność typów pozwala na indywidualny dobór listew i gniazd przy realizacji ochrony dla linii zasilającej, antenowej i telefonicznej.

Seria obejmuje wykonania z jednym, pięcioma i ośmioma gniazdami zasilającymi ułożonymi w sposób pozwalający na swobodne podłączenie wtyczek zasilających. Część z modeli wyposażona jest w złącze TV oraz RJ45/ RJ11.
Listwy wyposażone są we wskaźnik zasilania i aktywnej ochrony, naklejki opisowe, opaski porządkujące przewody oraz przycisk ZAŁ/WYŁ co zapewnia ich sprawną obsługę. Cechy te w połączeniu z nowoczesnym designem czynią z serii Protection Box optymalne rozwiązanie do zastosowania w domach, biurach czy obiektach użyteczności publicznej.

 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł