POLSKA

 
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Technika napędowa
 
Styczniki DIL
Wyłączniki silnikowe PKZ
Rozruszniki silnikowe MSC
Przekaźniki przeciążeniowe Z
System połączeń SmartWire
Przemienniki częstotliwości
Układy łagodnego rozruchu DS, DM
Przekaźniki do termistorów EMT6
Wyłączniki i rozłączniki do instalacji fotowoltanicznych
Wyłączniki PKZ-SOL
Rozłączniki P-SOL
Obudowane rozłączniki SOL
Elektroniczny rozrusznik silnikowy EMS
System zasilający MSFS

 Strona główna Oferta Technika napędowa Wyłączniki i rozłączniki do instalacji fotowoltanicznych 

<< POWRÓT

Elementy zabezpieczające do 63 A

Elementy zabezpieczające oraz łączeniowe dla instalacji fotowoltaicznych

Ogniwa fotowoltaiczne łączone są w grupy w celu zwiększenia wartości prądu oraz napięcia w instalacji fotowoltaicznej. Prądy te muszą być wyłączane natomiast moduły fotowoltaiczne utworzone z grupy ogniw wymagają ochrony. Aby zrealizować te funkcje Moeller oferuje dedykowane elementy takie jak rozłączniki P-SOL oraz wyłączniki PKZ-SOL.

Rozłączniki P-SOL na prąd stały od 20 A do 63 A. Dostępne są jako aparaty do montażu w obudowie użytkownika lub jako obudowane rozłączniki o IP65 przeznaczone do montażu na otwartym powietrzu.

Wyłączniki na prąd stały dla prądów od 12 A do 63 A służą do ochrony modułów fotowoltaicznych. Zaletą wyłączników w porównaniu do wkładek bezpiecznikowych jest gotowość do ponownego załączenia natychmiast po ustaniu przyczyny zadziałania jednego z zabezpieczeń (zwarciowego lub przeciążeniowego) wyłącznika.


 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł