POLSKA
Wszystkie grupy
 
Przekaźniki elektroniczne ETR, EMR, ESR
Przekaźniki programowalne easy, MFD
Easy Safety
Sterowniki kompaktowe easyControl
Przegląd systemu
Rozszerzenia wejść/wyjść
Komunikacja
Oprogramowanie easySoft CoDeSys
Download
Sterowniki modułowe XC100/XC200
Panele operatorskie XV, MI4
Sterowniki kompaktowe PS4
Sterowniki modułowe PS416
Rozproszone wejścia/wyjścia

 Strona główna Sterowniki kompaktowe easyControl 

<< POWRÓT

Sterowniki kompaktowe: easyControl EC4P-200 z CoDeSys, CanOpen i EtherneteasyControl to nowy sterownik kompaktowy, łączący w sobie zalety koncepcji dobrze znanej rodziny przekaźników easy oraz standardu programowania sterowników programowalnych według normy IEC61131-3.

Sterowniki easyControl znacznie zwiększają możliwości zastosowań całej rodziny easy. Rozbudowane funkcjonalnie oprogramowanie easy Soft CoDeSys, wbudowane interfejsy Ethernet i CANopen oraz łatwe zarządzanie plikami receptur i danych procesu archiwizowanych w standardowych nośnikach pamięci to tylko niektóre z wielu nowych, wartościowych funkcji w tej klasie urządzeń do wykorzystania przez automatyków i użytkowników.

Kompaktowe sterowniki easyControl EC4P-200 sż dostępne w 16 wersjach - w zależności od typu - bez lub z wyświetlaczem, z wyjściami tranzystorowymi lub przekaźnikowymi, z Ethernetem i wyjściem analogowym.

Zalety easyControl:

  • Elastyczny interfejs - zintegrowany kontroler może być wykorzystany do pracy w sieci CANopen lub easyNET


  • Ethernet - wbudowany interfejs pozwala na wygodne programowanie i dołączanie sterownika do istniejących systemów wizualizacji (OPC).


  • Gniazdo pamięci - sprawia, że programowanie czy aktualizacja systemu operacyjnego jest prosta jak nigdy wcześniej. Moduł pamięci może być wykorzystywany również do archiwizacji danych.


 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł