POLSKA

O Firmie
Promocje
Kariera
Opinie
Wiadomości
Targi i wystawy
Referencje
Kontakt
Klub Instalatora
Program partnerski

 Strona główna Moeller Kariera Opinie 

<< POWRÓT

Opinie studentów

Ania:
Po skończeniu IV roku studiów na wydziale elektrycznym PW zaczęłam pracę w firmie Moeller Electric. Pierwsze miłe wrażenie, któremu nie mogłam się oprzeć, to zgrana grupa pracowników i dyrekcja, która dba o integrację w firmie. Dzięki temu w Moeller Electric panuje znakomita atmosfera.
Na początku pracowałam w dziale marketingu. Tam uczyłam się różnych rzeczy: robiłam statystyki, prezentacje, ankiety. Potem zaczęła się moja wielka przygoda z programem komputerowym XPD do projektowania rozdzielnic. Pojawiło się wiele ciekawych i nowych wyzwań, jak współpraca z firmą we Włoszech, szkolenia, negocjacje. Testowałam i rozwijałam program XPD. Później przyszedł czas na naukę obsługi programu dla naszych klientów. Odkryłam, że prowadzenie szkoleń i kontakt z ich uczestnikami jest dla mnie inspirujący.
Po dwóch latach pracy w Moeller Electric zarządzam dwoma projektami w firmie, które są dla mnie bardzo ciekawe i rozwijające.


Mariusz:
Pracę w firmie Moeller rozpocząłem jeszcze na studiach. Zostałem wtedy zatrudniony w dziale marketingu. Nowe miejsce, nowe wyzwania, odbywanie szkoleń technicznych, itp. Takie były moje pierwsze chwile. Jednak panująca w firmie atmosfera i pozytywne nastawienie "starszych pracowników" zapewniło szybką adaptację. Pierwszym odczuciem jakie miałem po przyjęciu do Moeller'a była młoda kadra i panująca rodzinna atmosfera.
Wraz z wydłużeniem mojego stażu w firmie, zwiększał się również zakres moich obowiązków.
Po zakończeniu studiów zostałem zatrudniony na stałe oraz mianowany menadżerem produktu - systemu sterowania bezprzewodowego domem Xcomfort.
Obecnie zajmuję się wprowadzeniem na rynek tego produktu.


Artur:
Zacząłem pracę w Moeller Electric w 2002 r. będąc na IV roku studiów. Przez 2 lata pracowałem w dziale Systemy zajmując się przygotowywaniem wycen i ofert. Potem zostałem przeniesiony do dywizji Automatyka Budynków. Po kilku miesiącach zostało postawione przede mną nowe zadanie - XPD - program do wspomagania projektowania. Kolejne wyzwania związane z projektem umożliwiły dalszy rozwój (podróże zagraniczne, negocjacje). Atmosfera pracy stworzona przez wspaniałych współpracowników, zawsze służących pomocą, pozwala na właściwe wypełnianie powierzonych obowiązków
Podsumowując, praca w Moeller Electric dała mi pole do rozwoju osobowości zarówno pod względem intelektualnym, jak i umożliwiła szlifowanie sztuki inżynierskiej.


 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł