POLSKA

Katalogi
Poradniki
Dokumentacje
Certyfikaty
Oprogramowanie
Program cennikowy
Dobór i Projektowanie
Narzędzia
EASY Soft
Konfigurator RMQ Titan
PKZ\DIL - Eaton Configurator
Symulator SZR MAX
EASY-SOFT PRO
easySoft-Safety
MFD-CP4 Simulation
EASY-SOFT CoDeSys
Sucosoft S40
Drives-Soft
Suwak
Konfigurator NZM i IZM
Charakterystyki NZM i IZM
DMI_oprogramowanie_demo
Dobór przemienników DF/DV
Konfigurator P/T
ZEV Demo
SWD-Assist
Konfigurator SL
Ogólne Warunki Dostaw
Gospodarka odpadami

 Strona główna Do pobrania Oprogramowanie Narzędzia Konfigurator RMQ Titan 

<< POWRÓT

Konfigurator RMQ

 

Konfigurator wspiera w doborze różnych urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych z serii RMQ-Titan w różnej konfiguracji.

Urządzenia mogą być składanie indywidualnie, konfigurowane jako kompletne urządzenia w obudowach lub umieszczane jako indywidualne komponenty na wirtualnym panelu sterowniczym. Bezpośrednia wizualizacja ułatwia wybór odpowiednich produktów do danej aplikacji. Korzystając z nowej funkcji Label Editor, można wprowadzić swoje własne opisy lub grafiki na urządzeniach, aby spełnić indywidualne wymagania. Konfigurator obsługuje także nowe portfolio produktów z serii RMQ Flat Design oraz RMQ Compact Cable Solution.

Ponadto umożliwia on opcję stworzenia ID konfiguracji i zapisania go na serwerze Eaton, z którego można go wywołać w dowolnym momencie. Po zakończeniu konfiguracji generowana jest lista części, którą można skopiować do własnego systemu zamawiania lub po prostu przekazać do Eaton lub wybranej hurtowni w celu wyceny.

Konfigurator posiada także opcję przesłania do siebie e-mailem dokumentacji zawierającej zdjęcie, listę części i link do konfiguracji, dzięki czemu wszystkie ważne dane będą zebrane w jednym miejscu i dostępne w szybki sposób.

Konfigurator RMQ

 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł