POLSKA

Reklamacje
Projektanci
FAQ
Profil Użytkownika

 Strona główna Serwis Projektanci 

<< POWRÓT

Witamy na stronie dla projektantów.

Strona została utworzona z myślą o osobach, które na co dzień zajmują się projektowaniem instalacji elektrycznych oraz układów automatyki przemysłowej.
Aby uzyskać pełny dostęp do strony należy się zarejestrować a przy kolejnych uruchomieniach zalogować.Jeżeli chcecie Państwo podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami, otrzymać materiały lub zadać pytanie specjalistom, prosimy o Kontakt.
W dziale Nowości zapoznają się Państwo z informacjami o nowych produktach, katalogach oraz programach.
Wszystkie nasze programy wspomagające projektowanie zostały zebrane w dziale Oprogramowanie.
Jeżeli zechcą Państwo zgłębiać lub podzielić się wiedzą z jakichkolwiek grup oferowanych przez nas produktów, prosimy odwiedzić dział Szkolenia.
Aby móc zaproponować Państwu właściwe rozwiązania dla projektów nietypowych bądź opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, nawiązaliśmy współpracę z naukowcami z Politechniki Wrocławskiej i Gdańskiej.
Przykłady realizowanych projektów na podstawie Państwa pracy przedstawiliśmy w dziale Przykłady rozdzielnic.


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł