POLSKA

 
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Rozdzielnice i obudowy
 
Obudowy uniwersalne CS
Szafki podtynkowe i natynkowe
Szafki natynkowe i podtynkowe BC
Nowa generacja rozdzielnic KLV
Szafki natynkowe BC-A
Szafki natynkowe FKV-07-FR
Rozdzielnice płytkie BF
Rozdzielnice Profi+
Rozdzielnice natynkowe IKA (IP65)
Rozdzielnice XVTL - do zabudowy szeregowej
System rozdzielnic xEnergy
System rozdzielnic MODAN

 Strona główna Oferta Rozdzielnice i obudowy Szafki podtynkowe i natynkowe Nowa generacja rozdzielnic KLV 

<< POWRÓT

Druga generacja mieszkaniowych rozdzielnic podtynkowych KLV

Szafki podtynkowe KLV dostępne są w czterech różnych modelach, oznaczonych kolejno symbolami UPS HWS, UPM oraz HWM. Wszystkie z nich to wzory klasyczne: z metalowymi białymi, płaskimi drzwiami (F) lub super płaskimi drzwiami(SF), idealnie harmonizującymi się z powierzchnią tynku i wykonanymi. z blachy stalowej fosforyzowanej i lakierowanej proszkowo. Standardem jest kolor z palety RAL o oznaczeniu 9016 ? biały, na specjalne zamówienie można otrzymać rozdzielnice w kolorze srebrnym, antracytowym, czarnego, szarego, białego, brązowego, czerwonego.

Wersja HWS to nowość. Technicznie posiadająca funkcję takie same jak wersja UPS, przeznaczona jednak do zastosowania w ścianach zbudowanych z regipsu.

Szafki KLV wytwarzane są z tworzywa sztucznego w drugiej klasie izolacji. Ich stopień ochrony to IP 30.. W każdym rzędzie można zmieścić 12 standardowych modułów z możliwością rozszerzenia o dalsze dwa, w sumie do 14 modułów. Kaseta charakteryzuje się łatwo wyjmowanym stelażem z szynami TH przeznaczonym do montowania aparatury modułowej oraz znaczną przestrzenią służącą do prowadzenia przewodów elektrycznych. Nowością jest osadzana w górnej ścianie kasety podtynkowej, poziomica. Listwy zaciskowe mogą być zamontowane na dwóch różnych głębokościach, u góry i u dołu kasety. Przewidziano również montaż listew zaciskowych N i PE przy bocznych ścianach.

Istotną nowością w drugiej generacji rozdzielnic KLV są rozdzielnice multimedialne. W zakresie szafek tego rodzaju wyróżniamy 2 linie produktów KLV-UPM oraz HWM. Wersja UPM odnajduje zastosowanie w ścianach murowanych, natomiast wykonanie HWM w ścianach z regipsu. Rozdzielnice te w ofercie występują jako trzy lub czterorzędowe. Zewnętrznie wspomniane wersje multimedialne posiadają wszystkie cechy wersji UPS czy HWS, czyli tradycyjnych elektrycznych wersji szafek KLV. Wyjątkiem są tutaj perforowane drzwi(dwa rzędy otworów u góry i u dołu drzwi), ułatwiające odprowadzenie ciepła, charakterystycznego dla infrastruktury IT. Obowiązuje tutaj też podział na wersję płaską oraz super płaską. Różnice można dostrzec w wyposażeniu wewnętrznym rozdzielnic. Każda szafka multimedialna posiada jeden rząd zawierający szynę TH oraz płytę montażową(rozmiar zależny od wielkości rozdzielnicy) przystosowaną do montażu aparatury IT. Akcesoria z tego zakresu występujące w ofercie to m. in uchwyty montażowe przystosowane pod switch lub router, gniazdo 230V, gniazdo RJ45 czy uchwyty kablowe. Rozdzielnice te są wolne od związków halogenu oraz zostały wykonane zgodnie z normami IEC/EN 60670-24 oraz IEC/EN 62208.


  • Od 1 do rzędów
  • 12 modułów w rzędzie + możliwość 2 dodatkowych
  • Montaż w ścianach murowanych oraz regipsowych
  • Płaska oraz super płaska wersja ramy z drzwiami
  • Zaciski N/PE w zestawie
  • Kaseta podtynkowa posiada osłabienia dedykowane do wprowadzenia przewodów
  • Stopień IP 30
  • II klasa ochronności
  • Drzwi wraz z ramą domyślnie w kolorze RAL 9016

 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł