POLSKA

 
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Sterowanie i sygnalizacja
 
Aparatura RMQ-TITAN
Aparatura RMQ-16
RMQ Flat Design
Duże przyciski ręczne i nożne FAK
Kolumny sygnalizacyjne SL4 i SL7
Łączniki krzywkowe P/T
Łączniki krańcowe LS
Czujniki ciśnienia MCS
Obudowy z materiału elektroizolacyjnego CI
RMQ Flat Enclosure

 Strona główna Oferta Sterowanie i sygnalizacja RMQ Flat Enclosure 

<< POWRÓT

 

RMQ Flat Enclosure – Obudowy płytkie RMQ

 

 
Płytkie obudowy do RMQ są nie tylko najmniejszymi w swoim rodzaju, lecz także nadają nowoczesny design każdej maszynie. Razem z płytkimi stykami i diodami LED (RMQ Flat Rear) nowe obudowy zapewniają maksimum możliwości oraz niezliczoną ilość aplikacji. Wielokolorowe (RGB) oraz dwukolorowe (czerwone/zielone) płytkie diody LED zapewniają wiele możliwości sterowania maszynami oraz pozwalają na oznakowanie różnorodnych sytuacji. Nawet najtrudniejsze warunki nie są przeszkodą dla tych solidnie wykonanych obudów z wysokim stopniem ochrony IP66, IP67 i IP69 (dawniej IP69K). Obudowy z żółtym kolorem zostały specjalnie zaprojektowane do użytku z przyciskami awaryjnego zatrzymania.

 

Modułowy design z maksymalnymi możliwościami

Płytkie obudowy do RMQ są wyposażone w płytkie styki zaciskowe oraz diody LED (RMQ Flat Rear). Modułowy system zapewnia maksymalne możliwości modyfikacji. Obudowy mogą być szybko zamontowane niezależnie od tego, czy jest to płaska powierzchnia, czy szyna montażowa. Oszczędność czasu podczas montażu gwarantuje zastosowanie bezserwisowych zacisków wykonanych w technologii beznarzędziowej.

Wszechstronna i kompleksowa ochrona

Trudne warunki nie są przeszkodą dla nowych płytkich obudów RMQ - wysoki stopień ochrony (IP66, IP67 lub IP69) zapewnia długą żywotność oraz sprawia, że nadają się one do każdej aplikacji na całym świecie. Płytkie obudowy RMQ zapewniają kompatybilność z praktycznie każdym elementem z serii RMQ Titan. Wielokolorowe (RGB) i dwukolorowe (czerwony/zielony) płytkie diody LED wspomagają inteligentne systemy oraz pozwalają na indywidualne oznaczanie poszczególnych sytuacji.

Dostępność wielu wersji

Obudowy natynkowe z maksymalnie czterema otworami montażowymi zostały zaprojektowane z myślą o wykorzystywaniu w nich elementów z serii RMQ M22 lub M30. Możliwym jest także wykorzystanie elementów z obu serii w jednej obudowie. System modułowy oferuje mnóstwo możliwości zastosowania w aplikacjach, od wskaźników świetlnych, przez przełączniki kluczykowe oraz piórkowe, aż do przycisków awaryjnego zatrzymania.

Żółty & czerwony = bezpieczeństwo: Przyciski awaryjnego zatrzymania

Żółte obudowy natynkowe zostały zaprojektowane z myślą o przyciskach awaryjnego zatrzymania. Wymuszone prowadzenie styków jest szczególnie pożądane przy aplikacjach związanych z bezpieczeństwem. Dodatkowo żółty kolor ułatwia szybką identyfikację przycisku awaryjnego zatrzymania.

 

Główne zalety:
 • Wysoka jakość oraz kompaktowy design
 • Uniwersalność – zmiany mogą być dokonane na każdym etapie projektowania i montowania.
 • Uniwersalny system montażowy dla szyn 40 x 40 oraz ścian
 • Możliwość wyboru od 1 do 4 otworów montażowych dla M22 lub M30
 • Żółte obudowy dla przycisków awaryjnego zatrzymania
 • Kompatybilne z istniejącymi seriami RMQ Titan – M22 i M30
 • Skrócony czas montażu dzięki gniazdom zatrzaskowym
 • Solidne i niezawodne wykonanie z płytkimi elektromechanicznymi stykami: Ue do 230V i Ie do 4A, jak również wymuszonym prowadzenie styków NC
 • Wysoki stopień ochrony: IP66, IP67 i IP69 (dawniej IP69K)
 • Możliwość wykorzystania na całym świecie dzięki międzynarodowym aprobatom
 • Wielokolorowe diody LED zapewniają niezbędną elastyczność w wizualiacji inteligentnych maszyn, dla przykładu sygnalizacja drogowa z tylko jednym punktem sterującym.

 

 

 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł