POLSKA

 
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Sterowanie i sygnalizacja
 
Aparatura RMQ-TITAN
Aparatura RMQ-16
RMQ Flat Design
Duże przyciski ręczne i nożne FAK
Kolumny sygnalizacyjne SL4 i SL7
Łączniki krzywkowe P/T
Łączniki krańcowe LS
Czujniki ciśnienia MCS
Obudowy z materiału elektroizolacyjnego CI
RMQ Flat Enclosure

 Strona główna Oferta Sterowanie i sygnalizacja RMQ Flat Design 

<< POWRÓT

 

RMQ Flat Design

Nasze wypróbowane i znane na rynku produkty serii RMQ-Titan zostały rozszerzone o dwie innowacyjne serie: nowe oraz eleganckie M30 z płaskim frontem oraz płaskie styki i elementy LED oszczędzające przestrzeń montażową. Te nowe urządzenia sygnalizacyjne są nie tylko zaprojektowane, aby sprawiać, żeby sprzęt był bardziej kompaktowy, lecz również, aby nadać im bardziej elegancki wygląd. Modułowy design z możliwością połączenia nowych urządzeń z aktualnymi produktami z portfolio RMQ otwiera nowe możliwości projektowania. Dodatkowo nowy system montażowy automatycznie adaptuje się do różnej grubości metalu oraz jest wyposażony w opcję anty-rotacyjną, co sprawia, że montaż przednich elementów jest niezwykle prosty. Ponadto nie można pominąć o różnorodnych akcesoriach takich jak wielokolorowe diody LED, które zapewniają maszynom oraz systemom unikalny wygląd.

Seria RMQ Flat Design zawiera urządzenia sygnalizacyjne i sterujące z płaskim przodem (RMQ Flat Front), jak również z płaskimi stykami oraz diodami LED (RMQ Flat Rear) zaprojektowanymi dla miejsc gdzie przestrzeń jest ograniczona. Obie serie produktów dają możliwość nie tylko zaimplementowania ich w rozwiązaniach płaskich, co sprawia, że otrzymuje się smukły design maszyny, ale również charakteryzuje je różnorodność kombinacji oraz to, że można zintegrować do nich wielokolorowe diody, które redefiniują pojęcie co jest możliwe jeśli chodzi o maszynę i projektowanie systemów .Seria RMQ Flat Design jest w pełni kompatybilna z aktualnym portfolio serii RMQ-Titan M22.

Urządzenia RMQ z płaskim frontem są nie tylko charakterystyczne ze względu na wygląd oraz design, lecz również oferują zaawansowany system montażowy nazwany jako RMQ-AFX. Elementy te są zaprojektowane dla otworów 30mm i można je montować w otworach z wycięciem anty-rotacyjnym lub bez niego. Po dokręceniu nakrętki mocującej, element sprężynowy jednocześnie zapewnia automatyczne dopasowanie bloku montażowego do zastosowanej grubości blachy. Gama produktów jest niezwykle kompleksowa, od przycisków i wskaźników świetlnych, poprzez przełączniki kluczykowe, joysticki, aż po gniazda USB i potencjometry. Dostępny jest również enkoder, który łączy zarówno funkcje obrotu, jak i przycisku. Produkty z serii RMQ Flat Front dostępne są z wysokim stopniem ochrony IP69K oraz międzynarodowymi certyfikatami i aprobatami.

Korzyści:

  • Płaska konstrukcja, która zapewnia smukłe wzornictwo maszyn
  • Płynne przejście pomiędzy elementami sterującymi, a maszyną.
  • Łatwa i jedyna w swoim rodzaju instalacja
  • Proste czyszczenie
 

 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł