POLSKA

 
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Oprawy oświetlenia awaryjnego
 
Oprawy oświetlenia awaryjnego
System oświetlenia awaryjnego CEAG

 Strona główna Oferta Oprawy oświetlenia awaryjnego System oświetlenia awaryjnego CEAG 

<< POWRÓT

 

CEAG

Zasilanie dla każdego budynku

Sto lat temu zaczynaliśmy naszą działalność jako dostawca lamp dla przemysłu wydobywczego. Dziś, jako ogniwo korporacji EATON jesteśmy największym producentem systemów centralnego zasilania oświetlenia awaryjnego w Europie, a nasza marka jest rozpoznawana w ponad 40 krajach na świecie.

ceag

Systemy centralnego zasilania oferowane są w kilku wariantach. Produkujemy zarówno pojedyncze urządzenia typu LOW POWER, przeznaczone do zasilania małych budynków, jak również duże systemy bez ograniczenia mocy. Mogą się one składać z wielu stacji głównych i podstacji, zaś urządzenia, niezależnie od mocy, mogą być podłączone do sieci LON lub LAN i automatycznie monitorowane przez oprogramowanie CG Vision.

Wybierz odpowiedni model – technikę świetlną otrzymasz w komplecie.

Wystarczy spojrzeć, aby zorientować się, że nasze oprawy są dopracowane we wszystkich detalach. Świadczy o tym jakość użytych do ich produkcji materiałów oraz perfekcyjne wykonanie.

ceag

Wszystkie modele opraw opracowujemy w naszych laboratoriach przy pomocy specjalistycznych programów obliczeniowych. Tutaj tworzy się nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim doskonałe parametry rozsyłu światła i zaawansowaną elektronikę. Oprawy, zanim trafią do produkcji, testowane są w ekstremalnych warunkach klimatycznych przez ponad 2000 godzin. Bez względu na to, który model wybierzesz, po latach użytkowania poczujesz satysfakcję, że dokonałeś właściwego wyboru.

Więcej informacji na stronie: http://www.ceag.de/en

 
 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł