POLSKA

 
Wszystkie grupy
 
Wybrana grupa
 
Oprawy przemysłowe LED
 
Oprawy przemysłowe LED

 Strona główna Oferta Oprawy przemysłowe LED Oprawy przemysłowe LED 

<< POWRÓT

Technika oświetleniowa – strona w języku angielskim System sterowania iLight – strona w języku angielskim

OPRAWY PRZEMYSŁOWE LED

Cooper Lighting by Eaton oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu technologii LED i wyjątkowych w skali całej branży projektów, które poprawiają wydajność energii, bezpieczeństwo oraz jakość oświetlenia. Są to rozwiązania zarówno w zakresie oświetlenia użytkowego, dekoracyjnego, akcentowego, aż po oświetlenie przemysłowe. W ofercie Eaton znajdują się również inteligentne systemy dedykowane do zintegrowanego i kompleksowego sterowania instalacjami oświetleniowymi. Ich zastosowanie, oprócz komfortu i wygody, gwarantuje użytkownikom oszczędne gospodarowanie energią elektryczną dzięki współpracy systemu z dedykowanymi czujkami i fotokomórkami.

Montaine Circular

Montaine Circular

Oprawy oświetleniowe serii Montaine Circular to wysoce skuteczne oprawy oświetleniowe typu LED, stanowiące idealne rozwiązanie dla szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych, zarówno dla nowych jak i modernizowanych instalacji.

Wytrzymała konstrukcja z odlewu aluminiowego, w połączeniu z najnowszą technologią LED oraz zwiększonym zakresem temperatur pracy gwarantują dużą wytrzymałość i wysoką jakość, wymaganą w nowoczesnych instalacjach przemysłowych, w aplikacjach magazynowych oraz zastosowaniach komercyjnych. Oprawy Montaine Circular zapewniają oszczędność energii elektrycznej na poziomie powyżej 50% w stosunku do tradycyjnych naświetlaczy HID, co w połączeniu z jednym punktem zawieszenia sprawia, że oprawy te są łatwe do wymiany. Długowieczne źródła światła typu LED o żywotności 50 000 godzin zapewniają również istotne oszczędności w zakresie kosztów konserwacji.

Montaine Rack

Montaine Rack

Oprawy oświetleniowe serii Montaine Rack to wysoce skuteczne oprawy oświetleniowe typu LED, stanowiące idealne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych.

Wytrzymała konstrukcja z odlewu aluminiowego, w połączeniu z najnowszą technologią LED oraz zwiększonym zakresem temperatur pracy gwarantują dużą wytrzymałość i wysoką jakość, wymaganą w nowoczesnych instalacjach przemysłowych, w aplikacjach magazynowych oraz zastosowaniach komercyjnych. Bardzo wydajne źródła światła typu LED o żywotności rzędu 50 000 godzin zapewniają istotne oszczędności, zarówno w zakresie zużycia energii jak i kosztów konserwacji (w porównaniu do tradycyjnych naświetlaczy HID). Oprawy MontaineRack wyposażone są w gotowe przewody przyłączeniowe oraz regulowane uchwyty ścienne dla łatwego zawieszania i montażu, w zależności od wymagań danej aplikacji.

Linergy LED+

Linergy LED+

Oprawy oświetleniowe serii Linergy LED+ to najlepsza, wysoce efektywna wersja standardowej oprawy Linergy LED, zapewniająca tak samą ilość strumienia, ale przy znacznie mniejszym poborze energii.
Oprawy Linergy LED+ zapewniają jeszcze większą oszczędność energii wykorzystując przy tym wysoce skuteczne wykonanie w postaci do 144 lm/W. Oprawy Linergy LED+ wykorzystują dobrze znane rozwiązania opraw Linergy LED. Dodatkowo, nowe oprawy dostępne są w opcji high rack. Do dyspozycji jest opcjonalnie 15 000 lm i 23 000 lm.

 


Kontakt mail icon Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 80-299 ul.Galaktyczna 30, NIP 584-10-22-327, KRS 0000080541, Nr w rejestrze GIOŚ E0007873WBW,
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 8.170.000,00 zł